zpit-ziemialisiecka-logo
Kategorie
Wyjazdy

XV Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich „O Pierścień Księżnej Izabeli” w Puławach, 04-06.03.2016

Ostatni weekend należy do wyjątkowo udanych. W podróż do Puław wybraliśmy się autokarem, towarzyszyli nam tancerze z zespołów „Maki i Powoje” i „Krakowiak”. Wróciliśmy pełni dumy. Ziemia Lisiecka po raz kolejny pokazała, że prezentuje wysoki poziom swoich umiejętności. Aż trzy nasze pary stanęły na podium. Oto wyniki: Dorotka Sikora i Wiktor Kasprzycki zajęli I miejsce w kat. II c, Anielka Biczak i Grzesiu Galos w kat.III C zajęli II miejsce, Malgosia Witalec i Michał Berbeć zajęli II miejsce w kat. II D, Małgosia Wąsik i Michał Sikora zajęli IV miejsce w kat. III B. W turnieju startowali także Zosia Brzezińska i Paweł Tabor oraz Anglika Lenart i Piotr Soból którzy w kat.II D pięknie zatańczyli w ćwierćfinałach. Wracamy zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni zapału do dalszej pracy. Odpoczynku nie bedzie?? Za miesiąc Mistrzostwa Polski w Wieliszewie. Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy tym, którzy trzymali za nas kciuki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii!